DABEW DALEJ Z NAMI

W nowym sezonie współpracę z naszym zespołem będzie kontynuował DABEW. Cieszymy się, że firma ze Świątkowa zagra z nami kolejny rok. Dziękujemy za zaufanie! Witamy w czarno-biało-czerwonej rodzinie!

Dabew to firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji artykułów ze stali, inox, aluminium, miedzi i mosiądzu. Jest wiodącym producentem artykułów wyposażenia sklepów i hipermarketów. Dzisiaj jej park technologiczny zajmuje prawie 10 000 m2 i może pochwalić się współpracą z klientami z niemal całego świata. Obecnie w ciągu roku do klientów firma wysyła ok. 500 ciężarówek wyrobami najwyższej jakości. Zapraszamy do zajrzenia na stronę firmy: www.dabew.com.pl.

“Cieszę się ogromnie, że właściciele firmy DABEW postanowili z nami pozostać i zaufać naszemu nowemu projektowi. Jak dobrze wszyscy wiemy, jest to jeden z głównych sponsorów od lat, więc radość podwójna. Zamierzamy ciężką pracą i wynikami, nie tylko sportowymi, pokazać że potrafimy działać i odwdzięczymy się za zaufanie jakim nas obdarzono!”
Skomentował Prezes klubu – Łukasz Hinc