Ciąg dalszy maratonu | Zapowiedź

Po środowym zwycięstwie z Arką II już jutro czeka nas kolejne spotkanie. Tym razem zmierzymy się na wyjeździe z ostatnim zespołem w tabeli – Jantarem Ustka. Początek meczu o 16:00.

Nasz jutrzejszy rywal trwającego sezonu zdecydowanie nie zaliczy do najlepszego w historii. Zespół z Ustki w 23 meczach dał radę uzbierać zaledwie 4 punkty, z czego 1 wywalczony w rywali z zespołem “Czarnych Wilków” w rundzie jesiennej. Dlatego, mimo że w tym roku zawodnicy z Ustki nie wygrali jeszcze ligowego meczu, to trzeba nastawić się na to, że gospodarze nie oddadzą punktów za darmo i na pewno będą walczyć o każdy centymetr boiska. Podopieczni Tomasza Bąkowskiego nie mogą popełnić błędów z sierpnia. Wówczas zremisowali w Bytowie z Jantarem 1:1. Liczymy, że w sobotę w Ustce sięgną po pełną pulę.

“Czarne Wilki” w środę rozegrały zaległy mecz z Arką II Gdynia. Po niemal roku naszym zawodnikom udało się zgarnąć komplet punktów przy Mickiewicza 13. Miejmy nadzieję, że to zwycięstwo napędzi czarno-biało-czerwonych, którzy teraz zaczną marsz w górę tabeli. Spotkanie z Jantarem to część ligowego maratonu, który zakończy się w najbliższą środę meczem domowym z Borowiakiem Czersk. Po tym spotkaniu zawodnicy będą mieli chwilę by złapać oddech podczas krótkiej przerwy świątecznej.

Ustka, sobota (01.04.), godz. 16:00, Jantar Ustka – MKS Bytovia