Bytovia – Maccabi 0:4

Bytovia przegrała z wicemistrzem Izraela – Maccabi Tel Awiw 0:4.

Pierwszy kwadrans przebiegł w bardzo spokojnym tempie. Obie drużyny nie stworzyły sobie żadnych dogodnych okazji. W 21 minucie padł pierwszy gol dla Maccabi. Składną akcję rywali wykończył Vidar Kjartansson. Kilka minut później kapitalną akcję przeprowadził Itay Shechter, który ograł kilku naszych zawodników i pokonał bezradnego Mateusza Oszmańca. W 30 minut ładnie z rzutu wolnego uderzył Maksymilian Hebel, ale bramkarz Maccabi sparował piłkę na rzut rożny.

Po przerwie szybkie dwie bramki zdobyli Izraelczycy. Najpierw gola na 3:0 zdobył Avi Rikan, ale wcześniej sędzia nie zauważył ewidentnego faulu na naszym stoperze. Chwilę później Eyal Golasa zdecydował się na strzał dystansu. Piłka przeszła po rękawicach Michała Olczaka i wpadła do siatki. Maccabi cały czas prowadziło grę. Bytovia próbowała stwarzać zagrożenie pod bramką rywala, ale szczelna obrona rywala nie pozwalała nam na wiele.

W gronie testowanych zawodników znajdują się: Michał Olczak, Patryk Burzyński, Maciej Dampc, Michał Smolarczyk, Mateusz Ostaszewski, Gracjan Jaroch, Michał Smolarczyk, Fabian Lengiewicz, Artur Wojach, Filip Burkhardt oraz Marcin Gawron.

MKS Bytovia Bytów – Maccabi Tel-Awiw 0:4 (0:2)

Bramki: Kjartansson, Shechter, Rikan, Golasa.

Bytovia: Oszmaniec [30 Olczak (60 Witan)] – Kuzdra, Wróbel (c) (65 Kaba), Burzyński (46 Lengiewicz), Dempc – Hebel (46 Biel), Letniowski (46 Burkhardt), Ostaszewski (65 Błaszkowski), Wolski (65 Wojach), Jaroch (46 Gawron) – Smolarczyk (65 Hendryk).

Maccabi (skład wyjściowy): Tenenbaum – Dasa, Amador, Saborit, Kjartansson, Shechter, Micha, Tibi, Golasa, Peretz, Hozez.