Bytovia Bytów – Karpaty Lwów 1:3

Bytovia niestety przegrała w sparingu z Karpatami Lwów 1:3. Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył Filip Burkhardt z rzutu karnego.

W pierwszej połowie nie ujrzeliśmy zbyt wielu sytuacji pod którąś z bramek. Gra była raczej wyrównana. Zupełnie inaczej wyglądała druga odsłona. Chwilę po wznowieniu bramkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zdobył Cristian Ponde. Bytovia miała dobrą okazję na wyrównanie, ale Mateusz Kuzimski nie trafił w sytuacji sam na sam z bramkarzem. W 69 minucie bierne zachowanie naszej defensywy wykorzystał Rodrigo Vargas. Próbowaliśmy się odkuć i wykorzystaliśmy błąd rywala. Uczynił to konkretnie Łukasz Moneta, który przejął piłkę i był faulowany w polu karnym. Jedenastkę na gola zamienił Filip Burkhardt, myląc zupełnie bramkarza. Ostateczny cios wyprowadziły jednak Karpaty. Przewracany w szesnastce był jeden z zawodników rywala i Marjan Szwed nie miał problemów z pokonaniem Andrzeja Witana z 11 metrów.

Bytovia Bytów – Karpaty Lwów 1:3 (0:0)

Bramki: Burkhardt 71 (k) – Ponde 46, Vargas 69, Szwed 90 (k).

Bytovia: Witan – Procyszyn (70 Wilczyński), Wróbel, Bardanca, Dampc (80 Witkowski) – Hiszpański (65 Hebel), Swędrowski (80 B.Wolski), Burkhardt, Kwietniewski (55 Jaroch), Moneta (80 Wasiak) – Kuzimski.