Błękitne popołudnie

Nie zwalniamy tempa. Kilka dni po środowej rywalizacji w Elblągu, “Czarne Wilki” wracają na własny stadion przy Mickiewicza 13. Naszym rywalem będą Błękitni Stargard. Początek meczu o 16:00.

Po raz kolejny podopieczni Kamila Sochy zmierzą się z zespołem plasującym się w dole tabeli. Zespół ze Stargardu zajmuje obecnie 14. miejsce z dorobkiem 22 punktów. Na taki wynik złożyło się 6 zwycięstw, 4 remisy i aż 11 porażek. Gospodarzy jutrzejszej rywalizacji dzielą od gości zaledwie 3 oczka.

W barwach Błękitnych występuje były piłkarz Bytovii Adrian Kwiatkowski, który w czarno-biało-czerwonej koszulce występował w poprzednim sezonie. Jesień spędził w Olimpii Grudziądz, natomiast zimą przeniósł się do Stargardu, w którym grał już w sezonie 2017/18.

W czterech dotychczas rozegranych meczach Błękitni podobnie, jak Bytovia zdobyli 5 punktów. W pierwszym spotkaniu zremisowali 1:1 ze Śląskiem II Wrocław, w drugim ulegli KKS Kalisz 0:4, w trzecim pokonali Wigry Suwałki 1:0, a w minioną środę zremisowali 1:1 z Motorem Lublin.

Zawodnicy Kamila Sochy w środę po raz pierwszy w tym roku zdobyli komplet punktów. W Elblągu pokonali tamtejszą Olimpię 1:0. Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył Piotr Giel. Było to ważne zwycięstwo dla “Czarnych Wilków”, które nieco oddaliły się od strefy spadkowej. Miejmy nadzieję, że również jutro czarno-biało-czerwoni pokażą się z dobrej strony i komplet punktów zostanie w Bytowie.

Tradycyjnie będziemy dla Państwa transmitować przebieg spotkania. Będzie to możliwe po założeniu konta lub zalogowaniu się na platformie TVCOM oraz po uiszczeniu opłaty w wysokości 15 zł. Już o 15:30 zaczniemy studio przedmeczowe, gdzie poruszymy kwestię sytuacji ligowej obu drużyn. Zachęcamy do wspierania Bytovii zza ekranów Waszych monitorów – każde wykupienie transmisji wspiera funkcjonowanie i dalszy rozwój klubu. Link do transmisji TUTAJ!

Bytów, sobota, godz. 16:00, MKS Bytovia Bytów – KP Błękitni Stargard