Bilety na mecz z Lechem!

W sobotę przy Mickiewicza 13 po raz kolejny zagoszczą piłkarskie emocje. “Czarne Wilki” czeka ważny pojedynek z rezerwami Lecha Poznań. Bądźcie z nami na trybunach i razem powalczmy o 3 punkty!

Zanim o biletach, przypominamy że oczywiście wciąż obowiązują karnety zakupione jeszcze w zeszłym roku. Karnetowicze nie muszą niczego kupować, wystarczy zabrać ze sobą swój karnet.

Po odjęciu karnetowiczów klub może włączyć do dystrybucji 270 biletów. Dlatego też zapraszamy wszystkich chętnych do wcześniejszego zakupu, zwłaszcza że zgodnie z wymaganiami PZPN-u przed meczem nie możemy sprzedawać biletów na stadionie, aby uniknąć niepotrzebnego gromadzenia się w jednym miejscu.

Do wyboru będą jednak aż trzy drogi zakupu biletu. Najwygodniej można zrobić to internetowo. Wystarczy kliknąć tutaj, aby nabyć wejściówkę online. Przypominamy, że nie ma wymogu wydruku biletu, wystarczy pobrać go na telefon. Ponadto nabycie biletu będzie możliwe stacjonarnie w dwóch punktach. Zapraszamy do sklepu pana Dariusza Hawryśki “Moda na Bytovię” przy ul. Dworcowej (od poniedziałku do środy od 9:00 do 17:00) oraz do biura klubowego, które mieści się w zabytkowym budynku MOSiR-u. Biuro funkcjonuje codziennie od 9:00 do 15:00.

Ceny biletów pozostają niezmienne. Normalna wejściówka kosztuje 15 złotych, ulgowa (młodzież, studenci, kobiety, emeryci i renciści) 10 złotych, natomiast dzieci do lat 7 wchodzą za darmo po odebraniu bezpłatnego biletu.