Bilety na derby

W sobotę przy Mickiewicza 13 będzie gorąco! Spotkania z Gryfem Wejherowo to zawsze bardzo emocjonujące widowiska, i podobnie będzie również w kolejnym spotkaniu. Sprzedaż biletów na to spotkanie rusza już we wtorek.

W ten weekend “Czarne Wilki” będą wyjątkowo mocno potrzebować wsparcia z trybun. To właśnie ono poniosło w ostatnim spotkaniu tych zespołów podopiecznych Karola Szymleka do zwycięstwa. W ten weekend również liczymy na Was!

Sprzedaż wejściówek na to spotkanie rusza już od wtorkowego południa na bilety.bytoviabytow.pl. Wejściówki można nabyć również wówczas w sklepie “Moda na Bytovie” na ulicy Dworcowej (dawna kawiarnia “Słoneczko”).

Od czwartku wystartuje również sprzedaż biletów w kasach biletowych bytowskiego stadionu. Będziemy czekać na Was w czwartek w godzinach 11:00-14:00, piątek w godzinach 16:00-18:30 oraz sobotę (dzień meczowy) od 16:00 do rozpoczęcia spotkania.

Bilety na sobotnie, jak i kolejne mecze “Czarnych Wilków” przy Mickiewicza 13 będą dostępne w cenach: 10 złotych normalny, 25 VIP oraz 5 złotych ulgowy. Sprzedaż biletów ulgowych dotyczy kobiet, uczniów oraz studentów za okazaniem legitymacji oraz emerytów i rencistów. Dzieci do lat 7 wchodzą za darmo.