Beitar Jerozolima – MKS Bytovia Bytów 4:1

Bytovia przegrała z Beitarem Jerozolima 1:4. Honorową bramkę dla naszej ekipy zdobył Adrian Kwiatkowski.

90′ Koniec meczu. Przegrywamy z Beitarem 1:4.

86′ Kolejne minuty za nami. Na boisku jednak niewiele się zmienia. Ciągle to zawodnicy z Jerozolimy utrzymują się przy piłce.

83′ Kolejne dobre wyjście Syldatka i piłka w rękach naszego golkipera.

77′ Kolejna dobra akcja zawodników Beitaru. Tym razem dobrze broni jednak nasz bramkarz.

72′ Zdecydowana przewaga Beitaru, który kontroluje sytuację na boisku.

66′ Uderzenie z dystansu Hołtyna, ale bez problemu łapie piłkę bramkarz Beitaru.

61′ Czwarta bramka dla Beitaru. Tym razem bramka wpada po strzale bezpośrednio z  rzutu wolnego.

59′ Dośrodkowanie z rzutu rożnego, ale tym razem dobra interwencja Syldatka.

55′ W ostatnich minutach wyraźna przewaga zawodników Beitaru, którzy dłużej utrzymują się przy piłce.

50′ Bramka dla Beitaru. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę głową do siatki pakuje jeden z zawodników z Jerozolimy.

46′ Na boisku pojawili się: Syldatk, Lengiewicz, Szmidke, Rutkowski, Janik, Hołtyn, Wolski, Stanczew, Bielawski, Lech, testowany, którzy zastąpili zawodników występujących w pierwszej połowie.

46′ Zaczynamy drugą połowę.

45′ Koniec pierwszej połowy. Do przerwy przegrywamy z Beitarem 1:2.

41′ Gool! Mamy kolejną bramkę, tym razem dla naszego zespołu. Piłkę do siatki przeciwnika skierował Adrian Kwiatkowski.

38′ Szybki drugi cios dla zawodników z Jerozolimy i mamy już 2:0 dla Bitaru. Uderzenie z pola karnego wpada do siatki Bytovii.

37′ Rzut wolny dla Beitaru niedaleko pola karnego Bytovii. Uderzenie na bramkę Bytovii i piłka po rękach Ryngwelskiego wpada do siatki. Mamy 1:0 dla zawodników z Jerozolimy.

30′ Kolejna dobra okazja Bytovii. Kwiatkowski uderza na bramkę, ale interwencja bramkarza Beitaru ratuje ich przed stratą gola.

28′ Ostry faul na Szelidze. Rzut wolny dla Bytovii. W pole karne dośrodkowuje Feruga, ale w defensywie dobrze zawodnicy Beitaru Jerozolima.

25′ Kolejna dobra interwencja Ryngwelskigo ratuje Bytovię przed stratą gola. W ostatnich minutach zarysowuje się przewaga zespołu z Jerozolimy.

20′ Prostopadłe podanie w stronę Kwiatkowskiego, ale dobrze z bramki wyszedł golkiper Beitaru.

17′ Świetna okazja Bytovii. Niewiele brakowało, ale po podaniu z prawej strony wzdłuż bramki piłki nie przeciął żaden z zawodników naszego zespołu.

12′ W ostatnich minutach przewagę mają zawodnicy z Jerozolimy, ale jak na razie dobrze w obronie Bytovia.

5′ Odpowiedź Bietara. Jeden z zawodników gości dobrze na prawej stronie ograł zawodników Bytovii, ale świetna interwencja Ryngwelskiego ratuje zespół.

3′ Dobra sytuacja Bytovii. Niewiele brakowało, a po zamieszaniu w polu karnym Beitaru mogliśmy objąć prowadzenie.

1′ Zaczynamy spotkanie z Beitarem Jerozolima!

Skład: Ryngwelski – Deleu, Bąk, Kawula, Liberacki – Wasiak, Błaszkowski, Feruga, Szela, Kwiatkowski – Giel.

Rezerwa: Syldatk, Lengiewicz, Szmidke, Rutkowski, Janik, Hołtyn, Wolski, Stanczew, Bielawski, Lech, testowany.