BAT działa z nami!

Market Budowlany BAT gra z nami! Bytowski oddział kaszubskiej firmy będzie wspierał nas w trwającym sezonie jako sponsor srebrny. Jeżeli planujecie remont, budowę lub renowację zajrzyjcie na Wybickiego 16, a nie zawiedziecie się!

BAT to największa sieć budowlana na Pomorzu. Została założona przez braci Tadeusza i Andrzeja Bigusów, którzy na kaszubskim rynku działają wraz ze swoją firmą od ponad 30 lat. Od trzech dekad firma rozwija się w znakomitym tempie, wsłuchując się w potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Bytowski oddział, którego kierownikiem jest Pan Witold Młyński, prężnie działa w naszym mieście od ponad 15 lat. Przez ten czas miejscowy oddział firmy zaskarbił sobie zaufanie rzeszy klientów, którzy pozytywnie poznali się na fachowej obsłudze oraz dobrej jakości towarów dostępnych w markecie. Oferowane są w nim produkty najbardziej znanych i cenionych marek w całej Polsce, które są niezbędne w każdym etapie budowy i remontu, jak i przy pracach wokół posesji. Rosnąca świadomość odbiorców oraz wprowadzane normy unijne dotyczące ochrony środowiska spowodowały, iż właściciele firmy postanowili poszerzyć ofertę o materiały, które są wprowadzane z myślą o ochronie środowiska, firma poszerzyła swoją ofertę o materiały i produkty ekologiczne – również takie, na które można otrzymać dofinansowanie z Ministerstwa Środowiska.

Nie pozostało nam nic innego jak zachęcić Was do odwiedzenia naszego nowego sponsora srebrnego. Zachęcamy również do pozostawienia “lajka” na mediach społecznościowych bytowskiego oddziału sklepu, na które zostaniecie przekierowani, gdy klikniecie TUTAJ.