Bytovia Bytów – Bałtyk Koszalin 3:0

Bytovia wygrała z Bałtykiem Koszalin 3:0. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: zawodnik testowany, Daniel Feruga, Adrian Bielawski z rzutu karnego.

90′ Koniec meczu – wygrywamy w sparingu z KKPN Bałtyk Koszalin 3-0.

84′ Piękną piłkę prostopadła do Stancheva zagrał Hołtyn, jednak Bułgar nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem.

79′ W polu karnym faulowany zawodnik testowany! Jedenastkę pewnie wykorzystuje Bielawski.

75′ Szmidke, Lengiewicz i Błaszkowski pojawiają się na placu gry, z boiska schodzą Feruga, Kawula i Liberacki.

73′ W polu karnym przeciwnika piłkę wyłuskał Hołtyn, zagrał piłkę do Wolskiego, jednak bramkarz sparował jego strzał. Od razu z kontrą wyszli goście, jednak skończyła się ona z takim samym skutkiem jak akcja bytowiaków

65′ Zmiany w naszym zespole – na boisku pojawiają się Wolski, Rutkowski, Janik, Hołtyn, a zeszli Bąk, Lech, zawodnik testowany i Kwiatkowski.

61′ Rzut wolny z narożnika pola karnego. Do piłki podchodzi Feruga, dośrodkowuje jednak piłka została wybita przez obrońców. Po chwili strzał z dystansu oddał Feruga, jednak piłka musnęła tylko poprzeczkę.

57′ Żółtą kartką upomniany Bielawski. Rzut wolny dla Bałtyku z 20 metra, który kończy się w rękach bramkarza.

46′ Zaczęliśmy drugą połowę. Na boisku pojawili się Konrad Syldatk, Adrian Bielawski, Denislav Stanchev i zawodnik testowany, z murawy zeszli Ryngwelski, Wasiak, Szela i Deleu.

45′ Koniec pierwszej połowy. Do przerwy nasi zawodnicy prowadzą z Bałtykiem Koszalin 2:0.

39′ Deleu faulowany w okolicach środka boiska. Piłka zagrana w pole karne Bałtyku, ale tam dobrze interweniują zawodnicy gości.

34′ Gra się nieco uspokoiła. Zawodnicy rozgrywają piłkę głównie w środku pola.

28′ Dużo szczęścia miała teraz Bytovia. Piłka po strzale jednego z zawodników Bałtyku trafia w poprzeczkę.

24′ Strzał z rzutu wolnego Daniela Ferugi tym razem jednak niewiele mija słupek bramki przyjezdnych. Niewiele brakowało, a mogło być 3:0 dla Bytovii.

20′ Faul w okolicach pola karnego Bytovii, jednak zawodnik Bałtyku za wysoko podnosi piłkę i od bramki rozpocznie Ryngwelski.

14′ Goooooool! Piękna bramka Daniela Ferugi bezpośrednio z rzutu wolnego i mamy 2:0 dla naszego zespołu.

13′ Faul w okolicach pola karnego i rzut wolny dla Bytovii.

10′ Teraz dobrze w defensywie nasi zawodnicy i świetna interwencja Bartosza Ryngwelskiego ratuje Bytovię przed stratą bramki.

2′ Bramka dla Bytovii! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową piłkę do siatki skierował zawodnik testowany.

1′ Zaczynamy mecz z Bałtykiem Koszalin.

Bytovia: Ryngwelski – Deleu, Kawula, Bąk (k), Liberacki – Kwiatkowski, Lech, Szela, Feruga, Wasiak – zawodnik testowany.