akredytacje

Akredytacje na rundę wiosenną

Zapraszamy do składania przez dziennikarzy wniosków akredytacyjnych na mecze Bytovii w rundzie wiosennej. Wnioski winni wysłać również dziennikarze, którzy posiadali akredytacje stałe jesienią.

Akredytacje dziennikarskie przyznawane są przez MKS Bytovia Bytów w rundzie wiosennej II ligi na podstawie wniosków akredytacyjnych wysłanych na maila: p.gawin@bytoviabytow.pl. W tytule maila należy napisać: Akredytacje Bytovia. We wniosku należy podać imię i nazwisko, numer PESEL, nazwę redakcji, typ akredytacji (prasa, radio, foto lub wideo) oraz numer telefonu. Prosimy o zaznaczenie o jaką akredytację ubiega się dziennikarz – stałą czy jednorazową. Wysłanie wniosku oznacza akceptację rozporządzenia o ochronie danych RODO i ich przetwarzanie. Wnioski na akredytacje stałe przyjmujemy do piątku 6 marca do godz. 12.00, zaś  jednorazowe do godz. 12.00 dnia poprzedzającego spotkanie. W szczególnych przypadkach prosimy o kontakt telefoniczny z rzecznikiem prasowym – 604 891 418.

Akredytacje odbieramy w Klubie Olimpijczyka (zabytkowy główny budynek MOSiR-u). Wejście znajduje się na lewo od kasy biletowej. W budynku znajduje się strefa pracy mediów – sala konferencyjna.