Seniorzy
WOJACH ZOSTAJE!
Kolejną dobrą wiadomością przed nowym sezonem jest to, że Artur Wojach nadal będzie reprezentował czarno-biało-czerwone barwy!
Nasz pomocnik zostaje w MKS Bytovii Bytów i w nadchodzącym sezonie ponownie będzie walczył o każdy metr boiska oraz kolejne punkty dla naszego zespołu.
Cieszymy się, że gramy dalej razem. Powodzenia, Artur!
