Z Chrobrym w Polsacie Sport Extra

Mecz z Chrobrym Głogów będzie transmitowany w Polsacie Sport Extra. Nie zmienia się jednak termin spotkania. Zagramy w sobotę 11 maja o 17.45.

To pierwsza transmisja naszego meczu ligowego z Mickiewicza 13 w tym sezonie. Tworzy się zatem okazja dla sponsorów. Klub dysponuje możliwością reklamy na bandach LED (łącznie 45 minut). Jest to świetna okazja do zaprezentowania swojej firmy. Podczas meczu w ustalonym czasie może pojawiać się animacja dotyczącą Twojej firmy. Przedsiębiorstwa zainteresowane wykupieniem takiej formy reklamy prosimy o kontakt pod numerem: 604 891 418.

Jednocześnie przypominamy o możliwości zostania sponsorem meczu. Transmisja w Polsacie Sport Extra to tym bardziej lepsza sposobność na reklamę. Poza tym w ramach sponsoringu meczowego umieszczamy logo na postumencie na piłkę oraz tworzymy jingiel, który będzie puszczany poprzez nowe stadionowe nagłośnienie. Spiker ponadto będzie kilkukrotnie przypominał o tym, kto jest sponsorem spotkania z Chrobrym. Zgłoszenia należy dokonywać poprzez adres e-mail: marketing@bytoviabytow.pl lub pod nr telefonu: 665 135 798.