Porażka z Lipniczanką

W niedzielę Junior D2 na własnym boisku gościł rówieśników z Lipniczanki Lipnica. Mecz niestety zakończył się porażką naszych młodych piłkarzy 1:4.

Pierwsza połowa spotkania to wyraźna przewaga drużyny z Lipnicy, która często dochodziła do dogodnych sytuacji, ale nie potrafiła ich wykorzystać. Co nie udało się z akcji, udało się z rzutu rożnego. W taki sposób w 18 oraz 20 min straciliśmy bramki. W 22 min także po rzucie różnym strzeliliśmy gola kontaktowego, którego autorem był Iwo Domaros. W 27 min po błędzie straciliśmy jeszcze gola na 1:3 i takim wynikiem zakończyła się pierwsza część spotkania.

Druga połowa to zupełnie inny mecz. Teraz to my byliśmy drużyna, która panowała na boisku. Stworzyliśmy kilka fajnych akcji, a chłopcy zaczęli grać z zaangażowaniem. Podejmowali dobre decyzje, wygrali dużo pojedynków jeden na jeden, ale zabrakło wykończenia. W ostatniej minucie goście wyszli z kontra i zdobyli bramkę, ustalając wynik meczu na 4:1 dla Lipniczanki.

MKS Bytovia Bytów – Lipniczanka Lipnica 1:4
Bramka: Iwo Domaros.
Skład: Michał Ślepy, Borys Fenkanin, Iwo Domaros, Ksawery Gostomski, Filip Maliszewski, Rafał Pałubicki, Maciej Sierosławski, Adrian Zmuda Trzebiatowski, Maciej Zblewski, Jakub Gański, Mateusz Grabowski.