Podziękowania dla Agencji Kurier

Dziękujemy bardzo Agencji Reklamowej Drukarni Kurier za wielką pomoc, na jaką nasz klub może od Was liczyć!

Agencja Kurier była jedną z pierwszych firm, która zaangażowała się w ratowanie Bytovii latem ubiegłego roku. Dzięki Kurierowi na ulicach naszych miast wiszą plakaty zapowiadające spotkania naszego klubu, a w tym sezonie możemy czytać program meczowy. Wszystkie nadruki na koszulkach to także dzieło bytowskiej drukarni. To jednak nie koniec pomocy, jaką zaoferowała nam agencja. Kiedy potrzebujemy reklamowego wsparcia, wiemy, że Kurier na pewno nam pomoże. Bywało tak już setki razy, dlatego jesteśmy ogromnie wdzięczni!

Osobno kierujemy podziękowania dla grafików, z którymi współpracujemy, a także dla dziennikarzy tygodnika „Kurier Bytowski”. Cieszymy się, że od wielu lat obejmujecie nas patronatem medialnym.

My możemy tylko zachęcić do korzystania z usług agencji. W ofercie znajdziecie niemal wszystko, co potrzebne do reklamy! Druk, projekty graficzne, banery, siatki mesh, ulotki, nadruki na odzieży i wiele więcej! Zapraszamy na stronę internetową agencji oraz do siedziby przy ul. Zielonej 5 w Bytowie.