Akademia w sportbm

Od początku kwietnia w naszej akademii zafunkcjonuje na dobre aplikacja sportbm. Dzięki niej będzie możliwa wzajemna swobodna wymiana informacji między klubem a juniorami i ich rodzicami. W związku z tym zmieniają się zasady działania akademii Bytovii.

Sportbm to aplikacja przeznaczona dla przedstawicieli akademii i klubów sportowych, trenerów, zawodników oraz ich opiekunów, pozwala oszczędzić czas, poprawić codzienną pracę, komunikację oraz usprawnić zarządzanie. Do najważniejszych jej funkcjonalności należy m.in. interaktywny kalendarz – zaplanowany harmonogram zespołu, trenera, zawodnika, filtrowanie wydarzeń, szybkie sprawdzanie obecności, powołania, automatycznie wyliczana frekwencja czy stała komunikacja sms, e-mail oraz powiadomienia push.

Aplikacja pomoże naszej akademii w zarządzaniu zespołami, trenerami i zawodnikami. Od tego momentu zmienia się również sposób płatności comiesięcznych składek. Od 1 kwietnia uiszczać należy je wyłącznie poprzez aplikację sportbm. Są to w pełni bezpieczne płatności, które nie obciążają dodatkowo w żaden sposób. Aplikacja jest dla juniorów i ich opiekunów całkowicie darmowa. Można pobrać ją na telefon, ściągając ją tutaj.

W razie drobnych pytań (rejestracje, płatności, dane osobowe itp.) kierować można się śmiało na  helpdesk pomoc@sportbm.com lub pod numerem tel. 607 770 648. Można też skorzystać z bazy wiedzy pod tym adresem.