Kolejne spotkanie Klubu Biznesu

Już w najbliższy czwartek odbędzie się kolejne spotkanie naszej lokalnej inicjatywy biznesowej zrzeszającej firmy związane z Bytovią. Zapraszamy wszystkich współpracujących z nami przedsiębiorców na kolejne spotkanie Klubu Biznesu!

Czwartkowe spotkanie będzie drugim w historii funkcjonowania Klubu Biznesu MKS Bytovii Bytów. Pierwsze odbyło się w październiku ubiegłego roku. Celem naszego przedsięwzięcia jest zrzeszanie oraz integracja firm zebranych wokół Bytovii, które pasję do sportu łączą z działalnością biznesową. Nasze spotkania mogą być dobrą okazją do zdobycia nowych kontaktów i otwarcia się na nowe rynki oraz pozyskania kolejnych klientów. Warto wykorzystać potencjał drzemiący w marketingu sportowym i wspólnie z Bytovią budować markę firmy.

Poniżej reportaż z inauguracyjnego spotkania Klubu Biznesu:

– Będzie to drugie spotkanie Klubu Biznesu. Zapraszam wszystkich klubowiczów, którzy z nami współpracują. Oczywiście jesteśmy otwarci na kolejnych przedsiębiorców, którzy chcieliby nawiązać z nami współpracę. Zapraszamy firmy, które chciałyby dołączyć do grona wspierających nasz klub. Jednocześnie chciałbym podziękować wszystkim firmom wspierającym Bytovię, bo tylko dzięki ich pomocy dalej możemy występować w Fortuna 1 lidze – powiedział wiceprezes naszego klubu Dariusz Kiedrowski.

Spotkanie Klubu Biznesu już w czwartek o godz. 18:00 w restauracji “Zamek”. Zapraszamy wszystkich sponsorów. Przedsiębiorstwa, które zastanawiają się nad wsparciem Bytovii, również są bardzo mile widziane. W celu poznania szczegółów należy kontaktować się z wiceprezesem klubu pod numerem telefonu: 601 275 604.