Hendryk i Kropidłowski również z umowami

Aleks Hendryk i Krzysztof Kropidłowski podpisali dzisiaj roczne kontrakty z naszym klubem.

Niespełna 18-letni Aleks Hendryk jest wychowankiem UKS Sparty Sycewice. Następnie przeniósł się do Bałtyku Koszalin, a później reprezentował młodzieżowe grupy Pogoni Szczecin. Do Bytowa trafił przed rokiem i grywał czwartoligowych rezerwach. Dzisiaj parafował nową umowę z klubem, która będzie obowiązywała do 30 czerwca 2019 roku.

– Uważam, że Bytów jest bardzo dobrym miejscem do rozwoju. Chciałbym spróbować swoich sił na poziomie pierwszej ligi. Mam nadzieję, że mimo młodego wieku swoją waleczną postawą udowodnię trenerowi, że warto na mnie postawić – mówi Hendryk.

19-letni Krzysztof Kropidłowski swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w U-2 Bytów. Do Bytovii trafił przed trzema laty i zdążył już zadebiutować w I lidze przeciwko Chrobrego Głogów, wchodząc z ławki w 60 minucie. Popularny “Kropa” podpisał dzisiaj swój pierwszy profesjonalny kontrakt.

– Cieszę się, że podpisałem profesjonalną umowę z Bytovią. To wielka sprawa, że mogę występować w swoim rodzinnym mieście. Wierzę, że debiut w I lidze to dopiero początek i czekam na kolejne występy – powiedział Kropidłowski.

Aleksowi i Krzysztofowi życzymy powodzenia!