Efektowna wygrana

W niedzielę zespół Bytovii juniora C1 rozegrał kolejne spotkanie na własnym boisku z KS Bruskowo Wielkie. Drużyna Adama Zborowskiego wygrała aż 17:1!

O godzinie 15.30 przy porywistym wietrze zawodnicy obu drużyn rozpoczęli spotkanie. Od samego początku nasi zawodnicy dominowali i to oni kontrolowali wszelkie wydarzenia na boisku. Gra była jednostronna a goście nie potrafili zagrozić naszej bramce, rzadko przekraczając własną połowę boiska. Nasza drużyna prowadziła grę, a o dominacji naszego zespołu świadczy końcowy wynik 17:1. W I połowie 7:1, a bramka dla gości padła bardzo przypadkowo, kiedy do piłki wychodził nasz bramkarz Arek Żuk, podmuch silnego wiatru porwał piłkę w górę, która go przelobowała, a do piłki jako pierwszy dobiegł zawodnik gości, który umieścił futbolówkę w pustej bramce. W II połowie nasi zawodnicy zdobyli kolejne 10 bramek, ustalając wynik meczu na 17:1.

– Moi zawodnicy rozegrali bardzo dobre spotkanie, szczególnie wynik tego spotkania jest imponujący, chociaż mogło paść jeszcze kilka bramek, gdyby nie znakomita postawa bramkarza gości, który swoimi interwencjami uratował swój zespół od straty kolejnych bramek. Wszyscy zawodnicy zasłużyli na gratulacje – mówi trener Adam Zborowski.

BYTOVIA Bytów – KS Bruskowo Wielkie – 17:1 /Jażdżewski J. – 3, Maliszewski Sz.- 3, Dargas J.- 2, Trzebiatowski M.- 2, Szymański R.- 2, Sawicki J.- 1, Kropidłowski J.- 1, Paszki J.- 1, Domaros B.- 1 oraz Byczkowski F.- 1/.

Skład zespołu: Żuk, Łącki, Koszela, Łoza, Zygier, Sawicki, Trzebiatowski, Szymański, Dargas, Jażdżewski, Orłowski, Kropidłowski, Byczkowski, Paszki, Maliszewski, Wirkus, Domaros.