Zdobyć Niepołomice

W środę o 19:00 na stadionie w Niepołomicach zabrzmi pierwszy gwizdek arbitra w spotkaniu z miejscową Puszczą.

Niepołomiczanie w pierwszych pięciu kolejkach zdobyli 7 punktów i zajmują 9. miejsce w tabeli. Wywalczyli więc taką samą liczbą “oczek” jak Bytovia. Mają jednak o jeden mecz mniej od naszego zespołu. W ostatniej kolejce Puszcza zremisowała na wyjeździe z Chojniczanką 1:1, wyrywając punkt w ostatnich minutach spotkania.

Podopieczni Tomasza Tułacza wygrali dwa mecze, jeden zremisowali i również dwa przegrali. Do tej pory zdobyli 6 goli i 3 stracili. W poprzednim sezonie zawodnicy naszego zespołu jesienią pokonali na własnym boisku Puszczę 1:0 po trafieniu Maksymiliana Hebla. Na wyjeździe natomiast Bytovia uległa drużynie z Małopolski 0:2.

– Jedziemy na bardzo trudny teren do Niepołomic. Na pewno będzie to mecz walki. Jesteśmy w pełni gotowi na to spotkanie. Chcemy zdobyć trzy punkty, by w dobrych nastrojach wracać do Bytowa. Liczymy na wsparcie naszych kibiców. Możecie być z nami za pośrednictwem relacji radiowej, na którą serdecznie Was zapraszam – powiedział Mateusz Oszmaniec.

Podopieczni Adriana Stawskiego w miniony weekend nie zagrali spotkania. Sobotni mecz z Wartą Poznań został przełożony na 5 września. Nasi zawodnicy mieli więc nieco dłuższą przerwę. Nie powinno to jednak wpłynąć negatywnie na dyspozycję czarno-biało-czerwonych. Miejmy nadzieję, że “Czarne Wilki” po raz kolejny w tym sezonie zaprezentują się z dobrej strony.