Świetny początek Juniora D

Bardzo dobrze ligowe rozgrywki rozpoczął Junior D Bytovii. Podopieczni Krzysztofa Króla wygrali już trzy mecze!

Juniorzy D rozpoczął swoje zmagania w lidze juniorów D1 Słupsk (grupa II). Najpierw udali się na wyjazdowy mecz do GTS Czarna Dąbrówka i po ciężkim meczu wygrali 3:1. – Pierwszy mecz był bardzo wyrównany, chłopcy na mecz udali się prosto z obozu przygotowawczego do sezonu. Było widać zmęczenie i brak świeżości, ale grali bardzo ambitnie i zasłużenie wygrali. Brawa za dobrą grę i charakter, a efekty dobrze przepracowanego obozu przyjdą i będziemy widzieć rezultaty – mówi trener Król.

GTS Czarna Dąbrówka – Bytovia Bytów 1:3

BRAMKI: K.Stenka, B.Domaros, I.Żmuda Trzebiatowski.

SKŁAD: Przemysław Król, Maksymilian Wirkus, Iwo Domaros, Aleksander Kolaszt, Bartosz Domaros, Igor Łosiński, Adrian Pradzinski, Kamil Stenka, Maksymilian Wieczorek, Łukasz Sandak, Jakub Kiedrowicz, Patryk Borkowski, Mikołaj Turnak, Tomasz Data, Aleksander Data, Igor Żmuda Trzebiatowski.

2. kolejka to już zupełnie inny mecz. Bytovia rozgromiła Magic Niezabyszewo aż 9:0. – Mimo kontuzji kilku zawodników gramy bardzo dobre spotkanie. Od początku w każdym elemencie jesteśmy lepsi od kolegów z Niezabyszewa. Gratulacje dla chłopców za dobry mecz, idziemy w dobrym kierunku! Teraz czekamy na kolejne starcie i resztę kolegów, którzy leczą kontuzje lub z innych powodów nie byli na drugim meczu, bo wszyscy razem jesteśmy najmocniejsi – stwierdza opiekun Juniora D.

Bytovia Bytów – Magic Niezabyszewo 9:0

BRAMKI: 5x K.Stenka, 3x M.Wieczorek, I.Żmuda Trzebiatowski.

SKŁAD: Michał Cyran, Stanisław Jereczek, Aleksander Kolaszt, Tomasz Data, Patryk Borkowski, Iwo Domaros, Kamil Stenka, Mikołaj Turnak, Maksymilian Wieczorek, Jakub Kiedrowicz, Aleksander Data, Igor Żmuda Trzebiatowski.

8 września junior D2 udał się na mecz wyjazdowy ze Spartą Konarzyny, który zakończył się naszym zwycięstwem 6:0. – Chłopcy zagrali dziś bardzo dobry mecz, tworzyli super akcje przemyślane, ale niestety boisko przeszkadzało. Stan murawy był tragiczny i bardzo nam to utrudniało grę. Cieszę się jednak, że chłopcy mimo tego grali dalej to, co chcemy i udało się wygrać bardzo wysoko, brawo chłopaki – cieszy się Krzysztof Król.

Sparta Konarzyny – Bytovia Bytów 0:6

BRAMKI: 2x Turnak, 2x Wirkus, I. Domaros, Pradzinski.

SKŁAD: Jakub Kiedrowicz, Patryk Borkowski, Stanisław Jereczek, Igor Łosiński, Aleksander Kolaszt, Adrian Pradzinski, Iwo Domaros, Mikołaj Turnak, Maksymilian Wieczorek, Bartosz Domaros, Igor Czapiewski, Dawid Husak, Maksymilian Wirkus, Łukasz Sandak, Igor Żmuda Trzebiatowski.