GKS Katowice – Bytovia 1:2

Bytovia po raz kolejny wygrywa w Katowicach! Po bramkach Karola Czubaka i Michała Rutkowskiego zgarniamy komplet punktów.

⚽️⚽️ Koniec meczu! Wygrywamy 2:1 po golach Karola Czubaka i Michała Rutkowskiego. Brawo panowie!

95′ Powędrował bramkarz GieKSy pod nasze pole karne, ale nie powtórzyła się historia Andrzeja Witana.

93′ Szwedzik za kontuzjowanego Urynowicza.

93′ Druga żółta kartka dla Kwiatkowskiego. Kończymy w dziesięciu.

90′ Sędzia doliczył 4 minuty.

90′ Wybija piłkę sprzed linii Kawula!

87′ Atakuje teraz mocno GKS.

84′ Kiebzak z daleka, ale dobrze w bramce Ryngwelski.

82′ Zakotłowało się pod naszym polem karnym. Wybija Kawula.

80′ Janik za Czubaka.

79′ GOOOL! Michał Rutkowski pięknym strzałem po dośrodkowaniu znów wyprowadza nas na prowadzenie!

77′ Giel zmienił Hołtyna.

76′ Dobrze wyszedł z bramki Ryngwelski i zapobiegł niebezpieczeństwu.

74′ Sporo szczęścia miała Bytovia. Rogalski główkował z bliska nad poprzeczką.

72′ Kolejna żółta kartka. Tym razem dla Lecha.

71′ GOL dla GKS-u. Urynowicz doprowadza do remisu.

67′ Upomniany żółtą kartką Bąk.

65′ Podwójna zmiana w GKS-ie. Tabiś za Wrońskiego i Rogalski za Woźniaka.

64′ Stefanowicz z rzutu wolnego z 17m uderzył po ziemi i połapali się w tym wszystkich nasi defensorzy. Po chwili złapał piłkę Ryngwelski.

62′ Faulował teraz w niebezpiecznym miejscu Kawula. Zobaczył jeszcze żółtą kartkę.

61′ Ależ manewrował rywali Feruga, szkoda że zakończyło się to bez strzału.

60′ Schodzi z boiska Błąd, wszedł Urynowicz.

57′ Ładna akcja Bytovii, w ostatniej chwili wybito Ferudze piłkę spod nóg.

56′ Bardzo dobra interwencja Kawuli w defensywie.

48′ Znów miał okazję Czubak, ale został zablokowany przez obrońcę GKS-u!

46′ Zaczynamy II połowę.

Jedna zmiana w przerwie w naszej drużynie. Adrian Bielawski za Łukasza Wasiaka.

W oczekiwaniu na drugą część spotkania mamy jedną prośbę. Pomożecie wypełnić nam ankietę o naszej tożsamości? KLIKNIJ TUTAJ.

45+2′ Koniec I połowy. Prowadzimy 1:0.

45+1′ Spróbował swoich sił z daleka Deleu. Zabrakło niewiele.

45′ Wrócił do sytuacji arbiter i upomniał Kwiatkowskiego żółtą kartką. Niestety z boiska musiał zejść Liberacki. Wchodzi za niego Rutkowski.

44′ Strzał z dystansu, łapie na raty Ryngwelski.

42′ Ostro potraktowany Liberacki. Za to zagranie Kiebzak obejrzał żółty kartonik.

41′ Ruszyła z kontratakiem Bytovia, niestety źle podał Feruga.

36′ Tym razem Czubak dobrze w defensywie. Wyskoczył najwyżej i oddalił zagrożenie.

35′ Faulował w bocznym sektorze boiska Kwiatkowski. Będzie rzut wolny dla gospodarzy bardzo blisko pola karnego.

31′ Próbował bezpośrednio z rzutu wolnego ponownie Feruga, tym razem posłał piłkę nad poprzeczką.

27′ Uderzył w trudnej sytuacji Wasiak, wysoko nad bramką.

25′ Przycisnęła GieKSa. Dobrze radzą sobie jednak nasi defensorzy.

23′ Próbował ze skrzydła Michalski, broni nogami Ryngwelski!

22′ Dobra okazja GKS-u, ale wyjaśnia wszystko Liberacki.

18′ Dwa razy interweniował Mrozek. Za pierwszym razem bardzo niepewnie, bo wypluł piłkę przed siebie. Na jego szczęście czarno-biało-czerwoni nie dali rady dojść do futbolówki.

17′ Faulowany teraz Kwiatkowski. Żółta kartka dla Rogali.

12′ Nieźle wygląda gra naszej drużyny. Teraz musimy uważać w defensywie.

6′ GOOOL! Karol Czubak! Daniel Feruga zacentrował wprost na głowę Czubaka i ten pokonał bramkarza gospodarzy!

3′ Rzut wolny dla Bytovii. Strzelał Daniel Feruga, ale sam w środek bramki i Mrozek nie miał problemów ze złapaniem piłki.

1′ Zaczynamy!

Jednocześnie przypominamy, że za jedyne 12zł można wykupić dostęp do transmisji meczu. Link jest dostępny TUTAJ.

Skład Bytovii: Ryngwelski – Deleu, Kawula, Bąk, Liberacki – Wasiak, Lech, Feruga, Kwiatkowski – Hołtyn, Czubak.

Ławka: Syldatk – Bielawski, Rutkowski, Janik, Stanchev, Wolski, Giel.

Skład GKS-u: Mrozek – Michalski, Dejmek, Jędrych, Rogala – Kiebzak, Gałecki, Stefanowicz, Błąd, Wroński – Woźniak.

Ławka: Frankowski – Janiszewski, Urynowicz, Tabiś, Grychtolik, Wojciechowski, Kompanicki, Szwedzik, Roglski.