Mecz z Garbarnią na eWinner

Już jutro, w ramach 25. kolejki eWinner 2 ligi zagramy przy Mickiewicza 13 z krakowską Garbarnią. Będzie to pierwsze domowe spotkanie “Czarnych Wilków”, które będziecie mogli oglądać w aplikacji mobilnej eWinner.

Spotkanie to będzie drugą szansą na obejrzenie spotkania za darmo dzięki naszemu nowemu tytularnemu sponsorowi rozgrywek. Mecze są transmitowane za pomocą specjalnych kamer ze sztuczną inteligencją, które śledzą ruch piłki. Na ten moment są one transmitowane bez komentarza. Aktualnie transmisje meczów eWinner 2. Ligi będą odbywały się tylko za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Jak obejrzeć spotkanie? Mamy dla Was małą instrukcje obsługi.

Pobierz na swój telefon komórkowy aplikacje eWinner. Znajdziesz ją na stronie ewinner.pl. Wybierz swój system operacyjny, zezwól przeglądarce na pobranie pliku spoza Google Play lub App Store, zainstaluj aplikację i oglądaj mecze eWinner 2. Ligi skądkolwiek chcesz! Dla osób, które posiadają już apkę przypominamy, że obowiązkowa jest najnowsza wersja.

Zakładamy konto na stronie bukmachera lub logujemy się, jeżeli takie posiadamy. Konto mogą założyć jedynie osoby pełnoletnie, a więc młodsi kibice w celu obejrzenia spotkania będą musieli poprosić o pomoc swoich opiekunów.

Następnie wyszukujemy w zakładach lig polski, eWinner 2 ligę oraz spotkanie “Czarnych Wilków”. Wchodzimy, klikamy na baner ze streamem i cieszymy się piłkarskimi emocjami!