Wysoka porażka Juniora D2

W minioną sobotę Junior D2 udał się na wyjazdowy mecz do Chojnic, gdzie rozegrał kolejny mecz z miejscowym Kolejarzem. Niestety rywalizacja zakończyła się porażką naszych juniorów 1:8.

Już w pierwszej akcji spotkania straciliśmy bramkę. Nie podłamała ona jednak naszych młodych zawodników. Już w 8 min Iwo Domaros wykonał rzut rożny i piękny strzałem bezpośrednio zdobył bramkę. Przez resztę spotkania mecz był wyrównany, ale po prostych błędach w obronie straciliśmy dwie bramki i na przerwę schodziliśmy z wynikiem 3:1 dla Kolejarza. Druga połowa to dominacja zawodników z Chojnic, którzy stworzyli dużo akcji, a nasi zawodnicy popełniali mnóstwo błędów, co skutkowało stratą kolejnych bramek i mecz zakończył się porażką aż 1:8.

– Ten mecz nam nie wyszedł. Popełniliśmy dużo prostych błędów w obronie, a ofensywni zawodnicy nie potrafili stworzyć sobie zbyt wielu sytuacji do strzelenia bramek. Z takich meczów chłopcy powinni wyciągnąć naukę i w kolejnych starciach wystrzegać się prostych błędów i grać z większym zaangażowaniem – powiedział po meczu trener Krzysztof Król.

KOLEJARZ CHOJNICE – BYTOVIA BYTÓW 8:1