Wymiana trawy na naszym stadionie

Dzięki wsparciu pana Łukasza Sułka z firmy „Moc Zieleni” i pana Olgierda Orzyłowskiego udało się doprowadzić do wymiany trawy w polach karnych na naszym obiekcie. Dziękujemy bardzo za pomoc!

Trawa została już wymieniona w piątkach. Podjęto również decyzję o wymienieniu dalszych fragmentów pola karnego – do okolic 11 metra. Dzięki temu, że mecz z ŁKS-em został przełożony, nowa nawierzchnia powinna ukorzenić się do 3 kwietnia, kiedy zagramy z drużyną Kazimierza Moskala. Na razie ten fragment murawy będzie więc oszczędzany. Trawa została wymieniona przez firmę „Moc Zieleni” pana Łukasza Sułka, która współdziałała z pracownikami MOSiR-u.

– Cieszę się, że mogłem pomóc w taki sposób. Jestem kibicem Bytovii i była to dla mnie naturalna decyzja. Teraz piłka powinna już wpadać do bramki, kiedy powinna – śmieje się pan Łukasz Sułek.

– Bardzo dziękujemy również za pomoc w zakupie i transporcie trawy panu Olgierdowi Orzyłowskiemu – przedsiębiorcy z Tuchomia. Cieszymy się, że mamy takich oddanych kibiców, którzy są w stanie pomóc nam w każdej sprawie – mówi wiceprezes Dariusz Kiedrowski.