U siebie ze Stalą

W sobotę o 16:00 na stadionie przy Mickiewicza 13 rozpocznie się spotkanie miedzy Bytovią a Stalą Mielec.

Początek sezonu nie jest na razie zbyt udany dla zawodników z Mielca. Biało-niebiescy przegrali z Puszczą Niepołomice 0:1 i Wartą Poznań również 0:1. Podopieczni Artura Skowronka wygrali tylko jedno spotkanie. W pierwszej kolejce z Garbarnią Kraków 2:0.

W zespole z Mielca występuje kilku zawodników dobrze znanych z ekstraklasowych boisk. Największe doświadczenie na najwyższym szczeblu rozgrywkowym ma Rafał Grodzicki. 34-letni zawodnik zaliczył aż 270 meczów w ekstraklasie, w których zdobył 9 goli. Ponadto sympatykom polskiej piłki dobrze znani są zapewne również Leandro (88 meczów w ekstraklasie) czy Seweryn Kiełpin (59 meczów w ekstraklasie).

– Stal jest zespołem bardzo dobrze operującym piłką. Od początku spotkania chcą narzucić swój styl gry, którym chcą zdominować przeciwnika i zepchnąć go do głębokiej defensywy. My jednak głównie zwracamy uwagę na naszą grę i skupiamy się na sobie. Jako zespół jak w każdym spotkaniu damy z siebie 100% i zrobimy wszystko, żeby 3 punkty zostały w Bytowie – powiedział Łukasz Wróbel.

Bytovia jest obecnie liderem Fortuna 1 ligi. Tak udany początek sezonu w wykonaniu naszego zespołu zapewne zaskoczył wiele osób. Dyspozycja naszego zespołu jest jednak bardzo dobra, a gra może się podobać i tak wysokie miejsce w tabeli nie jest przypadkiem. Miejmy nadzieję, że w kolejnym spotkaniu czarno-biało-czerwoni podtrzymają dobrą formę z poprzednich występów.

O 15.55 zapraszamy na relację radiową z meczu. Link pojawi się na naszej stronie internetowej tuż przed meczem.

Bytów, godz. 16.00 MKS Bytovia Bytów – Stal Mielec