Świetna zabawa podczas Przedszkoliady

Wczoraj w hali Szkoły Podstawowej nr 2 w Bytowie odbyła się kolejna edycja ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR. W wykonywaniu różnych ćwiczeń przedszkolakom pomagali nasi zawodnicy.

Cykl ogólnopolskich imprez sportowych PRZEDSZKOLIADA po raz kolejny zawitał do Bytowa. W tegorocznej edycji wzięło udział ponad 200 dzieci z okolicznych przedszkoli. Najmłodsi wspólnie z lokalnymi sportowcami wykonywali różnego rodzaju zajęcia ruchowe takie jak: gra w piłkę nożną czy ręczną.

Jednym z partnerów imprezy była Bytovia. Nasz zespół reprezentowali Arseniy Protsyshyn, Dawid Witkowski, Mateusz Oszmaniec i Bartosz Ryngwelski. Oprócz nich w ćwiczeniach przedszkolakom pomagali m.in. lekkoatletka Angelika Cichocka czy kolarz Adrian Kaiser.

– Orlen Przedszkoliada Tour 2019 Bytów! Mnóstwo pozytywnej energii na parkiecie, jak i na trybunach. Ponad 200 aktywnych przedszkolaków ze swoimi najwierniejszymi kibicami – rodzicami, którzy świetnie podczas całej imprezy głośno kibicowali swoim pociechom! Niesamowita zabawa na małym bytowskim parkiecie sprawiła, że atmosfera była wyjątkowa! Coś niesamowitego! Świetne gwiazdy sportu Angelika Cichocka, Adrian Kaiser, siatkarki z ZSP w Bytowie oraz piłkarze 1-ligowego, naszego rodzinnego bytowskiego klubu Bytovii na czele z Mateuszem Oszmańcem, Dawidem Witkowskim, Bartoszem Ryngwelskim i Arsenim Protsyshynem. Niesamowicie wspierali i bawili się z dziećmi w sport. Czerwony Kangur Przedszkoliada.pl jest mega dumny z imprezy! – powiedział Wojciech Kaczmarski, koordynator akcji w Bytowie.