Sparing: Chojniczanka – Bytovia 1:3

Bytovia wygrała w Chojnicach z Chojniczanką 3:1. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Mateusz Kuzimski, Łukasz Moneta i Gracjan Jaroch.

Chojniczanka – Bytovia 1:3 (1:3)

Bramki: Mikołajczak 45 – Kuzimski 3, Moneta 21, Jaroch 44.

Chojniczanka: Radosław Janukiewicz (46 Grzegorz Wnuk) – Jacek Podgórski, Tomasz Boczek (46 Hubert Wołąkiewicz), Kamil Sylwestrzak, Przemysław Pietruszka – Piotr Grzelczak (46 Rafał Kobryń), Oskar Paprzycki (46 Paweł Zawistowski), Bartłomiej Urbański (46 Paweł Żyra), Krzysztof Danielewicz (46 Filip Żagiel), Miłosz Przybecki (46 Michał Sacharuk) – Tomasz Mikołajczak (65 Oskar Frygier).

Bytovia: Andrzej Witan – Sebastian Kamiński (61 Jakub Kuzdra), Łukasz Wróbel, Krzysztof Bąk (65 Maciej Dampc), Wojciech Wilczyński (86 Dawid Witkowski) – Gracjan Jaroch (83 Patryk Wolski), Tomasz Swędrowski (75 Maciej Błaszkowski), Bartosz Wolski, Filip Burkhardt (83 Łukasz Wasiak), Łukasz Moneta (46 Fabian Hiszpański) – Mateusz Kuzimski.

Zapis relacji tekstowej na żywo:

92′ Koniec meczu.

91′ Strzał Wasiaka obok bramki.

90′ Sędzia dolicza 2 minuty.

86′ Kolejna roszada w naszym zespole. Witkowski za Wilczyńskiego.

85′ Ruszyliśmy z kontrą. Podawał Kuzimski, lecz nikt nie zamknął tej akcji.

83′ Wasiak i P.Wolski zmieniają Burkhardta i Jarocha.

75′ Druga żółta kartka dla Swędrowskiego. Nie gramy jednak w dziesiątkę. Na boisko wszedł Błaszkowski.

74′ Indywidualna akcja Sacharuka, który uderza nad bramką. Ostatnie minuty bardzo spokojne.

69′ Burkhardt z wolnego przenosi piłkę nad poprzeczką.

65′ Dampc zmienia Bąka.

61′ Kuzdra za Kamińskiego.

59′ Ładna indywidualna akcja Wolskiego, ale znów broni Janukiewicz.

55′ Próbowały “Czarne Wilki”. Dobrze wyskoczył Bartosz Wolski, ale główkował zbyt słabo, by móc pokonać bramkarza.

52′ Zaatakowała Chojniczanka. Podgórski uderzył w poprzeczkę!

46′ Zaczęliśmy drugą połowę.

Jedna zmiana w przerwie. Hiszpański zmienia Monetę.

46′ Mikołajczak wykorzystuje “jedenastkę”. Sędzia kończy I połowę.

45′ Sędzia nie dyktuje rzutu karnego po faulu na Monecie. Kilkadziesiąt sekund później podobna sytuacja w drugim polu karnym i arbiter… wskazuje na “wapno”. Wielka niekonsekwencja arbitra.

44′ 3:0! Ponownie składna akcja czarno-biało-czerwonych. Kończy ją uderzeniem po ziemi Jaroch!

42′ Bardzo dobra okazja Chojniczanki. Napastnik jednak nie trafia.

35′ Przedzierał się znowu aktywny Moneta. Strzał po rykoszecie minął słupek bramki strzeżonej przez Janukiewicza.

31′ Chojniczanka próbuje różnych rozwiązań, ale podopieczni Bartoszka jak na razie walą głową w mur.

21′ 2:0! Znów szybkie przejęcie piłki. Moneta wykorzystał swoją szybkość, uderzył mocno i pokonał bezradnego bramkarza!

18′ Gra bardziej wyrównana. Toczy się głównie w środku boiska.

9′ Kolejna akcja Bytovii. Ładna kontra naszego zespołu. Wolski wypuścił sam na sam Monetę, ale ten niestety przegrał pojedynek z Janukiewiczem.

3′ GOOOOL! Burkhardt świetnie podaje z rzutu wolnego i Kuzimski piękną główką wyprowadza nas na prowadzenie!

2′ Dobra akcja Chojniczanki. Grzelczak uderza minimalnie nad bramką.

1′ Z kilkuminutowym opóźnieniem zaczynamy!

Bytovia: Witan – Kamiński, Wróbel, Bąk, Wilczyński – Jaroch, Swędrowski, B.Wolski, Burkhardt, Moneta – Kuzimski.

Ławka: Oszmaniec – Witkowski, Dampc, Procyszyn, Kuzdra, Błaszkowski, Duda, Wasiak, Hiszpański, P.Wolski.