Sparing: Bytovia – Radunia 1:2

Bytovia przegrała z Radunią Stężyca 1:2. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Adrian Bielawski z rzutu karnego.

90′ Niestety gol dla Radunii po rzucie wolnym. Błąd w ustawieniu i mamy 1:2.

87′ Próbował z dystansu Lech. Nie przymierzył jednak dokładnie, piłka przeleciała dobre kilka metrów od bramki.

86′ Bliski strzelenia bramki był Czubak, ale nie oddał soczystego uderzenia.

83′ Wchodzi na boisko Rutkowski, schodzi Bąk.

82′ Dobre dośrodkowanie Stanczewa, blisko piłki był Bąk. Poprawiał jeszcze Kwiatkowski, ale znów obok bramki.

80′ Bojas w polu karnym uderzał z pierwszej piłki obok lewego słupka.

77′ Dobra próba zawodnika Radunii, ale tylko boczna siatka.

75′ Strzelał Bielawski, jednak znów za wysoko.

72′ Kolejna roszada w Bytovii. Stanczew zmienia Deleu.

69′ Zmiana w naszej drużynie. Hołtyn za Giela.

65′ Rzut karny dla Bytovii i mamy bramkę! Pewnym egzekutorem z rzutu karnego Adrian Bielawski!

64′ Mogła to być szybka odpowiedź Bytovii. Janik próbował z dystansu, piłka minimalnie przeleciała obok słupka.

63′ Wysoko z bramki wyszedł Syldatk, co zauważył Bojas. Nasz były zawodnik próbował przelobować bramkarza z kilkudziesięciu metrów, ale piłka zatrzymała się na poprzeczce!

62′ Janik zmienił Ferugę.

61′ Bardzo mocne uderzenie Kwiatkowskiego, lecz wysoko nad bramką.

56′ Oglądamy jak na razie wyrównaną drugą połową. Strzelał głową Czubak, ale pewnie broni golkiper gości.

46′ Zaczynamy drugą część spotkania. W naszym zespole dwie zmiany. Syldatk za Ryngwelskiego, Bielawski za Wasiaka.

45′ Koniec I połowy. Przegrywamy 0:1.

43′ Kombinacyjny atak Bytovii. Kwiatkowski zagrał do Czubaka, ten oddał mu piłkę, ale “Kwiatek” strzelił wprost w bramkarza.

40′ Zbliżamy się do końca pierwszej połowy. Częściej pod naszą bramką przebywają zawodnicy ze Stężycy.

32′ Niestety gol dla Radunii. Ryngwelski obronił pierwsze uderzenie, ale przy dobitce Formeli był już bezradny. 0:1.

27′ Tym razem gola ze spalonego zdobyła Bytovia. Liberacki nie przypilnował linii ofsajdu.

26′ Kolejna próba zawodnika gości, jednak na posterunku Ryngwelski, który złapał futbolówkę.

22′ Dobre dośrodkowanie Wasiaka, Czubak główkuje jednak nad poprzeczką.

19′ Lepszy okres gry rywala, kolejny strzał, ale nad bramką.

14′ Szybka, składna akcja drużyny ze Stężycy, piłka znalazła się nawet w siatce, ale sędzia odgwizdał spalonego.

12′ Ładnie złożył się do strzału Kwiatkowski, ale uderzył niecelnie.

10′ Dobre wyjście z bramki Ryngwelskiego, który powstrzymał Formelę.

6′ Pierwszy strzał oddała Radunia, ale częściej przy piłce bytowiacy. W pierwszym składzie naszego rywala trzech dobrych znajomych: Filip Burkhardt, Wojciech Wilczyński i Artur Formela.

1′ Rozpoczęliśmy mecz z Radunią!

Skład: Ryngwelski – Deleu, Bąk, Kawula, Liberacki – Wasiak, Lech, Feruga, Kwiatkowski – Czubak, Giel.