Relacja tekstowa: Resovia 1:1 Bytovia

Przed nami 5. kolejka II ligi, podczas której nasi zawodnicy zagrają na wyjeździe z aktualnym liderem – Resovią Rzeszów.

16:00 – Bytovia zagra dzisiaj w następującym składzie:

Ryngwelski – Deleu, Bąk, Kawula, Rutkowski – Wasiak, Lech, Feruga, Kwiatkowski – Hołtyn, Czubak.

Ławka: Syldatk – Lengiewicz, Bielawski, Janik, Stanchev, Wolski, Giel.

16:45: Do meczu pozostał niecały kwadrans, a tym czasem my zapraszamy do płatnej transmisji live prosto z Rzeszowa, na której na własne oczy będziemy mogli oglądać nasz zespół w mamy nadzieje kolejnym wygranym meczu. Relacja pod linkiem: https://bit.ly/2ZfL33t

16:58: Zawodnicy już wchodzą na dzisiejszy plac boju, a my w tym czasie przestawiamy skład naszego dzisiejszego rywala:

Resovia: Daniel – Mikulec, Kubowicz, Domoń, Radulj, Płatek, Krykun, Geniec, Zalepa, Świderski, Feret.
Rezerwowi: Gnatek, Kantor, Makowski, Adamski, Frankiewicz, Gancarczyk, Hajduk, Dziubiński, Twardowski.

1′ Rozpoczynamy spotkanie!

5′ Pierwsza groźniejsza sytuacja po stronie gospodarzy. Piłka posłana z rzutu rożnego przechwycona przez Bąką. Po chwili kolejna sytuacja Resovii, jednak strzał z dystansu posłany nad poprzeczką.

11′ Groźne dogranie z wolnego Resovii, na szczeście piłkę wybija Kwiatkowski na rzut rożny.

13′ Gol dla Resovii. Z piłką posłaną z cornera minął się Ryngwelski i Zalepa strzela na pustą bramkę. 0:1…

14′ Żółtą kartką upomniany Kawula.

18′ Kolejna żółta kartka dla naszego zespołu, tym razem Wasiak. Trochę nerwów wkradło się do naszej drużyny, mamy nadzieje, że szybko się to zmieni.

19′ Rzut wolny dla naszego zespołu, jednak Feruga zagrywa prosto w ręce bramkarza gospodarzy.

23′ Groźnie z akcją wyszła Resovia, na szczęście dla naszego zespołu w sytuacji 2 na 2 napastnik gości znalazł się na pozycji spalonej.

25′ Kolejna sytuacja dla Resovii, strzał Nalepy jednak ląduje nad poprzeczką.

26′ Z akcją wyszła w końcu nasza drużyna. Dośrodkowanie Deleu, strzał Ferugi jednak zablokowany, rzut rożny.

27′ Kolejna akcja “czarnych wilków”, w środku pola akcje zatrzymuje Świderski, który od sędziego otrzymuje żółtą kartkę.

30′ Szymon Feret mija na skrzydle dwóch naszych obrońców, dośrodkowuje, piłka ląduje jednak w rękach Ryngwelskiego.

33′ Straszny kocioł zrobił się pod bramką Bytovii, trzy próby dośrodkowań, na szczeście czujnie nasi defensorzy wybijają poza pole karne.

34′ Z kontrą wychodziła Bytovia, jednak ostro kończy ją Kubowicz, za co zostaje upomniany żółtą kartką.

41′ Żółtą kartką upomniany Deleu. Groźna sytuacja z rzutu wolnego dla gospodarzy, jednak na szczeście dla nas piłka ląduje obok bramki.

45’+2 Koniec pierwszej połowy. Po pierwszych 45 minutach przegrywamy 1-0. Niestety to Resovia prowadzi grę i zasłużenie schodzi do szatni z prowadzeniem. Trzymamy kciuki, aby druga połowa była lepsza w naszym wykonaniu.

46′ Pan Konrad Gąsiorowski gwiżdze i zaczynamy drugą połowę, w której, mamy nadzieje, zobaczymy bramki dla naszego zespołu.

46′ Drugą połowę zaczynamy od dwóch zmian – na boisku meldują się Giel oraz Bielawski, swoje występy kończą Wasiak oraz Hołtyn.

46′ Szybką, składną akcją rozpoczynają gospodarze. Lekkie nieporozumienie w naszej obronie, wykorzystuje to napastnik Resovii, który pudłuje w znakomitej sytuacji. Uff…

50′ Po raz kolejny groźnie pod bramką “Ryngwy”. Mocno wbita piłka z autu, próba przewrotki zawodnika z Rzeszowa, wybija Kawula, przejmuje Świderski, który strzela, jednak prosto w “koszyk” naszego bramkarza.

54′ Fauluje Raulji przed polem karnym, za co zostaje upomniany żółtą kartką. Poszkodowany Feruga podchodzi do wolnego, około 20 metra od bramki, jednak strzał ląduje nad poprzeczką.

56′ Ponownie znajdujemy się pod polem karnym “czarnych wilków”. Strzał z dystansu Ryngwa wybija nad poprzeczkę. Rzut rożny dla gospodarzy, dośrodkowanie, jednak udane zejście Giela do obrony, wybija piłke i uspokaja sytuacje.

58′ Zmiana w zespole Resovii – schodzi Świderski, za niego na boisku pojawia się Dziubiński.

63′ Akcja na skrzydle Kwiatkowskiego, wchodzi w pole karne, mocny strzał ląduje jednak prosto w rękach Daniela.

66′ Kolejna sytuacja dla naszego zespołu, prostopadłą piłkę posyła Giel do Kwiatkowskiego, ten zostaje przyblokowany i od bramki zacznie Daniel.

67′ Przy ostatniej akcji poszkodowany został Kwiatkowski, potrzebuje pomocy medycznej. Na szczeście po chwili może już pojawić się na murawie.

68′ Rozkręcają się “Czarne Wilki”. Kolejna akcja, strzał Ferugi minimalnie niecelny.

71′ Bytovia stara się atakować, tworzyć kolejne sytuacje, jednak nie przynosi to poważnych zagrożeń bramki. W jednej z tych akcji w ataku fauluje Karol Czubak, za co zostaje upomniany żółtą kartką.

77′ Żółtą kartką upomniany Rutkowski. Rzut wolny z 20 metra dla Resovii, jednak nie wykorzystują okazji.

79′ Drugą żółta kartka dla Radulj, ostatnie 10 minut zagramy w przewadze jednego zawodnika.

81′ Zmiana w naszym zespole – Stanchev zmienia Kwiatkowskiego.

Roszada w zespole gospodarzy – Twardowski za Płatka.

86′ Fauluje w ataku Bielawski, za co zostaje upomniany żółtą kartką.
87′ Dzieje się pod bramką gospodarzy. Dośrodkowanie Stancheva, Bąk z główki, jednak pewną interwencją popisuje się Daniel
88′ Szybka akcja bytowiaków. Giel ze skrzydła zagrywa do Stancheva, ten odgrywa do Czubak. Młody napastnik strzela, jednak znowu na drodze strzału pewnie Daniel.
89′ Zmiana gospodarzy. Adamski zmienia Krykuna.

90′ Z kontrą Resovia, na szczeście na posterunku Rutkowski.

90’+1 GOOOOOOOOOOL! CO ZA WOLEJ RUTKOWSKIEGO!!! MAMY WYRÓWNANIE, 1:1!

90’+2 Zmiany w obu zespołach – u nas schodzi strzelec bramki, Rutkowski, którego zmienia Wolski. Natomiast w drużynie gospodarzy Fereta zmienia Hajduk.

90’+3 Z odpowiedzią idą gospodarze. Szybka akcja Resovii, dogranie na skrzydło,  dośrodkowanie, które przerywa Kawula.

90+5 KONIEC MECZU. Udaje się wyrwać w doliczonym czasie punkt z Rzeszowa po bardzo trudnym meczu. Resovia prowadziła grę w pierwszej połowie, jednak Bytovia z minuty na minute stawała się pewniejsza w swoich akcjach ofensywnych, co przyniosło efekt w doliczonym czasie gry.