Skra – Bytovia 3:2

Bytovia przegrała w Częstochowie 2:3. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Kacper Kawula i Piotr Giel.

94′ Koniec meczu. Przegrywamy 2:3.

93′ Schodzi z boiska Nocoń, wchodzi Niedojad.

91′ Niedbała za Naporę.

91′ Żółta kartka dla Czubaka.

90′ Dwie minuty doliczone przez arbitra.

89′ Janik za Szelę.

88′ Co się dzieje w Częstochowie… Już 3:2 dla gospodarzy, Napora…

87′ Wejście smoka Piotra Giela! 2:2!

86′ Kolejny napastnik w naszej ekipie melduje się na boisku. Giel zmienia Lecha.

83′ Skra znów wychodzi na prowadzenie. Bramkę na 2:1 zdobył Piotr Nocoń.

83′ Przycisnęła Bytovia, ale brakuje jak na razie kropki nad i.

78′ Hołtyn zmienia Kwiatkowskiego.

72′ Żółtą kartką upomniany Kwiatkowski.

71′ Świetna centra Deleu, Czubak główkuje minimalnie obok bramki!

69′ Żółta kartka dla Holika.

65′ Feruga prosto w mur, dobitka zbyt słaba i złapał Kos.

64′ Będzie dobra okazja dla Bytovii z rzutu wolnego. Żółtą kartką upomniany Bondarenko.

63′ Coraz częście atakujemy prawą flanką. Czubak zgrał piłkę do Deleu, Brazyjliczyk uderzył jednak tylko w boczną siatkę!

61′ Zepsuta kontra Skry. Musimy wystrzegać się takich błędów.

56′ Ładnie strzelał z pierwszej piłki Feruga, minimalnie obok bramki!

54′ Spróbował z dystansu Liberacki, niestety wysoko nad bramką.

53′ Główkował niepilnowany Napora, na posterunku Kapsa.

48′ Groźnie pod naszą bramką, ale nie potrafili wykorzystać swojej okazji gospodarze.

46′ Zaczynamy po przerwie.

45+1′ Koniec I połowy.

45′ Druga żółta kartka dla Wolnego. Skra w dziesiątkę.

38′ Kawula musiał zejść z boiska. Za niego Stanchev. Na lewą obronę przesunięty Liberacki, do środka Rutkowski.

35′ Leży na boisku Kawula. Żółtą kartką upomniany Wolny.

⚽️ 32′ GOOOL! Kacper Kawula doprowadza głową do wyrównania!

22′ Niezła akcja Bytovii, strzelał Lech, ale zablokowany. Bardzo mocno oberwał piłką gracz Skry i mieliśmy krótką przerwę.

20′ Znów Feruga, tym razem dobra próba naszego piłkarza, ale poradził sobie z jego uderzeniem bramkarz gospodarzy.

19′ Bardzo niebezpieczna strata Ferugi. Strzał zawodnika Skry jednak za lekki i złapał piłkę Kapsa.

16′ Znów nieźle wyszli z akcją piłkarze Skry. Na szczęście zabrakło ostatnigo podania.

10′ Kolejna akcja Skry. Napora uderza jednak obok słupka.

8′ 1:0 dla gospodarzy. Dośrodkowanie w pole karne i niepilnowany Dawid Wolny umieszcza głową piłkę w siatce.