Nowe oklejenie autobusu!

Nasz klubowy autokar zyskał nowe oklejenie. Dziękujemy bardzo sponsorom!

Przede wszystkim dziękujemy panu Tomaszowi Baranowskiemu z firmy Bagramet, który czynił wszelkie starania, aby wykonanie nowego oklejenia było możliwe. Firma jest jednym z głównych sponsorów tej inicjatywy. Ponadto wielkie podziękowania należą się Drukarni Seritex Mariusza Piórkowskiego z Udorpia za wykonanie oklejenia przy bardzo obniżonej cenie. Nowe oklejenie zasponsorowały także firmy: Eko-Color, Dabew, Polmor oraz Urząd Miejski w Bytowie.

– Czarno-czerwone pasy zawsze były moimi ulubionymi strojami, dlatego takie nabyliśmy ponad 10 lat temu. Tym razem znowu udało mi się namówić działaczy, aby zakupili takie pasiaki, stąd właśnie pasy na autobusie. W pierwszym projekcie dałem piłkarzy, a tym razem postawiłem na elementy kibicowskie. Tutaj nie chodzi nawet tyle o nałożone postaci z szalami, co o „Czarnego Wilka”. Wydaje mi się, że udało się to wszystko razem z herbem klubu połączyć w wspólną całość – mówi Bogdan Adamczyk, autor projektu.

– To już trzecie oklejenie naszego autobusu. Ten projekt jest najlepszy – mówi Mirosław Stenka, kierowca klubowego autokaru.

Dziękujemy wszystkim!