Legionovia – Bytovia 1:1

Bytovia zremisowała w Legionowie 1:1. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Daniel Feruga z rzutu karnego.

W wyniku absencji aż czterech podstawowych zawodników (Krzysztof Bąk, Deleu, Michał Rutkowski i Przemysław Lech) zagraliśmy nieco w eksperymentalnym zestawieniu. Po raz pierwszy w wyjściowym składzie znaleźli się w tym sezonie bytowiacy – Patryk Wolski i Maciej Błaszkowski. Mecz rozpoczął się dla naszej drużyny bardzo dobrze. Już w 7 minucie sędzia wskazał na wapno, za faul w polu karnym na jednym z naszych zawodników. Do piłki podszedł Daniel Feruga i tradycyjnie pewnie wykonał jedenastkę. Mecz nie stał na najwyższym poziomie, ale to Legionovia miała dwie bardzo dobre okazje na wyrównanie. Zwłaszcza tuż przed przerwą gospodarze powinni doprowadzić do remisu, ale piłka zatrzymała się na słupku bramki strzeżonej przez Pawła Kapsę. Po przerwie obraz gry nie zmienił się. Niezłą szansę na podwyższenie wyniku miał Mateusz Szela, lecz przegrał pojedynek z bramkarzem. Wkrótce potem Legionovia dopięła swego i wyrównała za sprawą Rafała Zembrowskiego, który skończył głową dośrodkowanie z rzutu rożnego. Chwilę później strzelec bramki zobaczył drugą żółtą kartkę i mieliśmy ponad 20 minut gry w przewadze. Niestety tego nie wykorzystaliśmy i z Legionowa wywozimy jeden punkt.

Legionovia Legionowo – Bytovia Bytów 1:1

Bramki: Rafał Zembrowski 63 – Daniel Feruga 7 (k)

Legionovia: 12. Paweł Błesznowski – 23. Bartosz Gołaszewski, 3. Rafał Zembrowski, 2. Bartosz Waleńcik, 99. Daniel Choroś, 4. Jonatan Straus – 8. Adam Imiela (88, 15. Kamil Wolski), 14. Patryk Koziara, 18. Daniel Pietraszkiewicz, 16. Mateusz Małek (76, 9. Eryk Więdłocha) – 7. Arkadiusz Gajewski (79, 10. Karol Podliński).

Bytovia: 82. Paweł Kapsa – 17. Patryk Wolski (82, 19. Adam Szmidke), 44. Fabian Lengiewicz, 3. Kacper Kawula, 37. Adrian Liberacki – 8. Mateusz Szela (64, 11. Denisław Stanczew), 20. Daniel Feruga, 16. Maciej Błaszkowski, 14. Adrian Kwiatkowski – 76. Norbert Hołtyn (71, 68. Karol Czubak), 9. Piotr Giel.

żółte kartki: Zembrowski, Małek, Imiela – Szela, Liberacki, Wolski, Stanczew.
czerwona kartka: Rafał Zembrowski (70. minuta, Legionovia, za drugą żółtą).

Zdjęcie dzięki uprzejmości pana Mariusza Sokalskiego. Więcej zdjęć na blogu.