Gramy z lokalnym rywalem

W sobotę Bytovia zmierzy się na wyjeździe z rywalem zza miedzy – Chojniczanką Chojnice. Pierwszy gwizdek w tym meczu usłyszymy o 17:00.

Ostatnie dni w Chojnicach to czas zmian. Na ławce trenerskiej Przemysława Cecherza zastąpił dobrze znany chojnickim kibicom szkoleniowiec – Maciej Bartoszek. Nowy-stary trener drużyny z „Grodu Tura” ostatnio pracował w Bruk-Bet Termalice Nieciecza, a wcześniej w Koronie Kielce, do której trafił właśnie z Chojnic.

Chojniczanka obecnie plasuje się na 5. miejscu w tabeli z dorobkiem 21 punktów. Na taki dorobek złożyło się 5 zwycięstw, 6 remisów i 2 porażki. Chojniczanie zdobyli do tej pory 21 goli. Najwięcej bramek w zespole żółto-biało-czerwonych zdobył co ciekawe obrońca Hubert Wołąkiewicz. Bramkarzy gości pokonywał w tym sezonie pięciokrotnie. Wszystkie gole zdobył rzuty karne.

W zespole Chojniczanki występuje były zawodnik Bytovii Janusz Surdykowski, który w zespole Bytovii występował w latach 2013-2018. W obecnym sezonie w Chojniczance rozegrał 6 spotkań ligowych, w których zdobył 2 gole.

Bytovia obecnie plasuje się na 7. miejscu w tabeli. Mamy zaledwie punkt straty do zespołu Chojniczanki. Niestety przed tygodniem przegraliśmy z GKS-em Jastrzębie 1:2. Miejmy nadzieję, że w sobotę pokonamy rywala zza miedzy i przywieziemy do Bytowa 3 punkty.

Relacja radiowa z tego meczu od 16:55. Zapraszamy! Link do relacji umieścimy na stronie.

Chojniczanka, godz. 17:00 Chojniczanka Chojnice – MKS Bytovia Bytów.

Kurs w Fortunie na zwycięstwo Bytovii wynosi 1.95, na remis 3.35, natomiast porażkę 3.80. Wejść do gry i sprawdzić inne zakłady Fortuny możecie tutaj.

                                               
„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”