Czarny Wilk już w domu!

Od wczoraj już oficjalnie możemy cieszyć się naszą maskotką klubową! Nasz „Wilczek” będzie już gościł na każdym domowym meczu. Dziękujemy sponsorowi!

Pan Andrzej, przedsiębiorca z Wielkopolski, pasjonat piłki nożnej, który kilkukrotnie gościł na bytowskim na stadionie, jest pod wrażeniem sukcesu organizacyjnego naszego klubu z tak małego miasta. Już kilka lat temu, kiedy jego drużyna rywalizowała z Bytovią w II lidze, podziwiał nas za to, że udało nam się awansować na szczebel centralny, dzięki wsparciu firmy Drutex. Kiedy cała Polska na koniec zeszłego sezonu zapowiadała koniec bytowskiej piłki na wysokim poziomie, bytowscy przedsiębiorcy z władzami klubu w tak krótkim czasie uratowali piłkę w Bytowie. Wszyscy dowiedzieli się wówczas jaka panuje solidarność między przedsiębiorcami, kibicami, władzami miasta a klubem.

– Podziwiając ten cały wysiłek wszystkich osób, postanowiłem ufundować na prośbę kibica Bytovii, z którym współpracuję, maskotkę Czarnego Wilka – symbol bytowskiego klubu. W naszym rejonie jest dużo ośrodków większych od Bytowa, które powinny się od Was uczyć takiego zaangażowania w życie i rozwój klubu – mówi sponsor naszego nowego gadżetu.

– Bardzo dziękujemy naszemu kibicowi, który bardzo stara się pomóc naszemu klubowi. To dzięki niemu udało się pozyskać pieniądze na napis na klubowym budynku, herb Bytovii w pokoju zarządu, a teraz na maskotkę. To jeszcze nie koniec, obserwujcie nas, za jakiś czas na pewno znowu będzie coś nowego – zapowiada Dariusz Kiedrowski, wiceprezes klubu.